Центр європейських мов «Oratorica» - ваш шанс домогтися успіхів у майбутньому!

Для того, щоб вас вважали успішним в наше століття спілкування, крім вищої освіти, необхідно знати щонайменше одну іноземну мову. «Oratorica» приходить на допомогу всім тим, хто хоче добре і швидко вивчити іноземну мову.

«Oratorica» - це двері в багатообіцяюче майбутнє для учнів, студентів або фахівців в різних галузях. У всіх бажаючих є можливість професійно і швидко вивчити англійську, німецьку та французьку мови за доступними цінами.

Ми ретельно відбираємо найбільш висококваліфікованих викладачів. Динамізм, навички в галузі лінгвістики та педагогіки, приємна особистість і зацікавленість в предметі характеризують всіх викладачів Центру європейських мов «Oratorica».

У своїй роботі, крім дидактичних матеріалів, які можна знайти в продажу, ми також використовуємо власні плани і матеріали, мета яких - навчити студентів думати мовою,яку вони вивчають. Викладачами деяких курсів є носії мови. Викладання ведеться в інтерактивній формі, з урахуванням потреб студентів. Наші курси відкриті для всіх, хто хоче бути на крок попереду і відмінно знати іноземну мову.

«Щастя - це коли тебе розуміють»
Дізнайтеся деталі по телефону:  +380 95 053 26 25+380 95 053 26 01

visa