Вчися не виходячи з дому!

Запишись ЗАРАЗ на мовні курси та навчайся з дому/офісу тощо. онлайн!

Дізнайся більше про Oratorica

Історія
Ідея, що якісна освіта може бути ще й доступною, лягла в основу створення центру європейських мов Oratorica. За короткий термін позитивні відгуки студентів призвели до зростання заявок на курси. Саме тоді ми відчули необхідність розширення, поповнення команди новими педагогами, формування нових груп і відкриття нових філій.

Oratorica – це школа іноземних мов для дорослих та дітей. Ми допомагаємо українцям заговорити англійською, німецькою, іспанською, італійською, польською та французькою мовами.

Місія
Наша місія – просування якісного вивчення іноземних мов та їх популяризація в Україні та за кордоном. 30 тисяч студентів пройшли навчання у нашому центрі та залишилися задоволені своїми результатами.

Наша команда представляє справжню згуртовану родину, що складається з менеджерів та викладачів, а наші студенти під час навчання перетворюються на згуртовані команди. Ми переконані, що даруємо не лише знання, ми даємо їм краще життя: наші студенти отримують стипендії у європейських вишах, складають міжнародні іспити, виконують свою заповітну мрію – починають говорити іноземною мовою.

Цінності
Oratorica - місце, де мови вивчаються в приємній і теплій атмосфері, але з використанням найактуальніших методик, спрямованих на розвиток емоційного інтелекту, командного духу та здорової впевненості у собі.

Ми навчаємо наших студентів за комунікативною методикою – все, що вивчають студенти, відразу ж застосовується у розмовній мові, адже студенти вивчають слова та фрази, які знадобляться їм у реальному житті. Ми є офіційними партнерами всесвітньо відомого видавництва Pearson (англійські підручники) та Hueber (книги з вивчення німецької мови).

Викладачі Oratorica підвищують кваліфікацію, беручи участь у тематичних семінарах та тренінгах, складають іспити і часто самі вивчають додаткову іноземну мову. Тому вони чудово розуміють почуття та труднощі своїх студентів, допомагають максимально комфортно долати мовний бар'єр.

Ми можемо ще годинами розповідати про кваліфікацію наших викладачів, досягнення наших студентів, але краще ви переконаєтеся в цьому особисто вже на першому безкоштовному занятті в одному з наших офісів.

Разом ми розвиваємося, стаємо кращими та робимо наших студентів щасливішими!

Запишись на безкоштовне тестування 😜

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо,
як проходить навчання

Відгуки студентів
/
free call