Вчися не виходячи з дому!

Запишись ЗАРАЗ на мовні курси та навчайся з дому/офісу тощо. онлайн!

Історія
Заснована в 2011 році, Oratorica з'явилася і розвивалася з бажання зробити якісну освіту доступною для всіх. Почавши з невеликого, але повного ентузіазму класу, Oratorica перетворилася в одну з найбільших і визнаних мовних шкіл. З більш ніж 65 000 задоволених студентів ми й надалі прагнемо надавати позитивний вплив на життя людей через натхнення і освіту.

Місія
Мета Oratorica – забезпечити якісну і захоплюючу мовну освіту. Ми вважаємо, що процес навчання має бути приємним і інтерактивним для кожного студента. Ніколи не буває занадто рано або пізно, щоб вивчити іноземну мову, тому ми пропонуємо курси для всіх вікових категорій: дітей, підлітків і дорослих, адаптовані до потреб кожної категорії. Усі курси розроблені таким чином, щоб стимулювати цікавість і пристрасть до навчання, надаючи ресурси і підтримку, необхідні для досягнення ваших цілей.

Цінності
Те, що робить Oratorica дійсно особливою, – це наші люди. Уся команда Oratorica, від менеджерів до викладачів, віддана ідеї надати унікальний та індивідуальний досвід кожному студенту. Наші викладачі мають міжнародно визнані дипломи і регулярно проходять курси підвищення кваліфікації з методик і технік викладання. Це гарантує, що найважливіші для нас люди – наші студенти – отримують високоякісне навчання, засноване на новітніх педагогічних ресурсах і тенденціях. В Oratorica ми віримо, що відмінна освіта починається з добре підготовлених і мотивованих викладачів, які присвячують всю свою енергію успіху кожного студента.

Наша основна мета залишається незмінною – підтримувати студентів у розвитку мовних і культурних навичок для європейських мов: англійської, німецької, французької, італійської, іспанської, румунської та російської. Окрім базових курсів для будь-якого рівня від A1 до C1, Oratorica пропонує підготовку до іспитів: ЗНО, TOEFL, IELTS, GOETHE, DaF, для студентів, які прагнуть вступити до престижних університетів або працювати в провідних компаніях.

Запишись на безкоштовне тестування 😜

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо,
як проходить навчання

Відгуки студентів
/
free call