Найкращі онлайн-курси англійської мови: як вибрати та навчатися

...

Світ без кордонів — сьогодні ця фраза, яка ще кілька десятиліть тому здавалася утопією, стала повсякденною реальністю. І річ тут не лише у вдосконаленні, підвищенні рівня комфортності шляхів сполучення між різними країнами, континентами, а й в активному розвитку технологій. Можливість віддаленої роботи через інтернет дозволяє будувати успішну кар'єру у міжнародних корпораціях, фізично перебуваючи в Україні. Звичайно, необхідною умовою для цього, крім іншого, є знання англійської мови на достатньому рівні для вільного спілкування.

Усвідомлення необхідності вивчення іноземної мови часто приходить до людей вже у досить зрілому віці. Всупереч поширеній помилці, вивчити мову цілком можна як у 20, так і в 50 років. Головне — знайти особисту мотивацію та підібрати програму навчання, яка буде найефективнішою з урахуванням індивідуальних особливостей і наявної бази знань. Сучасним студентам вчитися стало набагато простіше, комфортніше завдяки тому, що успішно робити це можна дистанційно. Для людей, які працюють, це вкрай важливо через суттєву економію часу.

Найкращі онлайн-курси англійської мови

Офлайн й онлайн-формат навчання мають свою специфіку, суттєві переваги та деякі недоліки при порівняльному аналізі. На користь відвідування «живих» уроків вказують такі фактори:

 • можливість повного занурення у навчальний процес;
 • підтримка особистої мотивації внаслідок можливості спостерігати за іншими учнями;
 • швидке подолання страху перед використанням розмовних навичок;
 • достатня кількість живого спілкування;
 • покращення сприйняття англійської на слух.

Але на цьому, власне, переваги закінчуються. При вивченні іноземної в режимі онлайн їх у рази більше:

 • можливість навчатися у будь-який час з будь-якого місця без порушення особистого графіка;
 • економія часу й фінансів, оскільки відсутня необхідність їхати до школи й назад;
 • можливість постійної комунікації з викладачем в режимі реального часу;
 • можливість підбору персональної програми навчання;
 • робота у комфортних, звичних умовах;
 • широкі можливості вибрати найкращі курси англійської мови онлайн за особистими уподобаннями.

Істотним плюсом є відсутність необхідності придбання навчальних матеріалів, друку завдань — все це надається в електронному форматі. Вчитися можна на будь-якому гаджеті, що значно розширює можливості для навчання у будь-якому зручному місці, коли з'явився вільний час.

Як вибрати найкращі онлайн-курси з англійської?

Коли після нескладного порівняльного аналізу стає очевидним, що вивчення іноземної онлайн має значно більше переваг, майбутнім студентам залишається тільки знайти для себе найкращий курс англійської мови онлайн. Сьогодні різноманітних варіантів більш ніж достатньо, тому недоліку у виборі точно не буде. І тут варто згадати про ще одну важливу перевагу — якщо у студентів є багаж знань, що дозволяє розуміти англійську мову, вони можуть вибрати курси, де додатково можна відвідувати мовний клуб, у якому заняття проводять носії мови. Це дозволить швидко освоїти правильну вимову й позбутися українського, російського акценту за короткий термін.

Важливо пам'ятати: навіть найкращий онлайн-курс англійської не дозволить досягти поставленої мети, якщо студенти ставляться до занять несерйозно. Присутність на уроках без виконання практичних завдань буде просто втратою часу. Важливо пам'ятати про постійну необхідність живого спілкування. За допомогою тих самих соціальних мереж, гаджетів і застосунків, можна спілкуватися з носіями різних діалектів і вдосконалювати свої навички говоріння.


Дата публікації: 08/11/2022 17:15
Дата перевидання: 28/11/2023 17:15
Автор: Надежда Яношевская
Tori Hello
Перевір свій рівень англійської на безкоштовному тестуванні

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо, як проходить навчання

Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call