Що таке план вивчення англійської мови та навіщо він потрібен?

...

Сьогодні говорити про необхідність вивчення англійської вже недоцільно. Сучасні люди з раціональним підходом до життя чудово розуміють, що це стосується базових знань, без яких неможливо розраховувати на повноцінне комфортне життя, успішну професійну діяльність. На жаль, розуміння важливості володіння іноземною мовою на хорошому рівні приходить до багатьох вже в зрілому віці, а в шкільні роки цьому заняттю не приділяється достатньо уваги та часу. Але зневірятися не варто — вивчити англійську мову можна в будь-якому віці, головне правильно скласти план навчання.

Необхідність чіткого конкретного планування своїх дій знайома й очевидна кожній дорослій людині. Це дозволяє раціонально розподілити час і досягти бажаного результату за мінімальної витрати зусиль. Покроковий план вивчення англійської — це ваш особистий путівник, який дозволить чітко слідувати до досягнення поставленої мети, систематизувати засвоєння матеріалу. Скласти особистий план можна самостійно або за допомогою викладача, але ігнорувати цей етап не варто — без нього вивчення англійської мови буде складним, енерговитратним і малорезультативним.

План для самостійного вивчення англійської мови на кожен день

Якщо ви твердо націлені на результат в опануванні іноземної мови й маєте конкретну мету, план самостійного вивчення англійської скласти набагато легше. Якщо ж це бажання абстрактне і продиктоване лише внутрішнім усвідомленням необхідності, для початку потрібно чітко визначити особисту мотивацію. Пошук і визначення глобальної мети — ось те, з чого варто розпочати підготовку. Маючи велику мету, можна починати поділяти її на невеликі етапи. Це дозволить наочно бачити результат своєї роботи.

Перед тим, як почати складати план вивчення англійської мови, потрібно визначити наявний рівень володіння. Для кожного ступеня проводиться власне планування, адже кількість необхідного для засвоєння матеріалу для новачків і студентів з рівнем В1 й вище зовсім різна.

Складаючи план вивчення англійської мови на кожен день, варто врахувати:

  • кількість вільного часу;
  • щотижнева кількість годин для занять;
  • переважну мету визначення упору з вигляду мовної діяльності.

Важливо розуміти, що потрібно ставити собі досяжні цілі. Звичайно ж, ви можете запланувати роботу з вивчення англійської протягом 3 годин щодня, але чи зможете реально приділяти цьому процесу стільки часу з урахуванням повсякденних справ — велике питання.

Як може виглядати план вивчення англійської з нуля?

Якщо ваше знайомство з англійською дуже посереднє і крім кількох поширених загальних фраз все залишається для вас загадковим і незрозумілим, варто приготуватися до того, що почати доведеться з азів — алфавіту, фонетики, правил читання та вимови окремих літер та звуків. Також на цьому етапі необхідно опанувати граматичний базис. На це знадобиться не менше 100 годин з викладачем і щонайменше стільки ж для самостійної роботи. Від поширеної помилки — спроби вчити англійську з нуля самостійно — краще відразу відмовитися. Нічого, крім втраченого часу, це не дасть.

Складаючи план з вивчення англійської самостійно, потрібно закладати час на заняття щодня. Орієнтуватися при цьому необхідно на те, у який час доби у вас найвища продуктивність, а також на тип навчання. Візуалам потрібно зосереджуватися на використанні наочних матеріалів. При плануванні варто розподілити різні види вправ рівномірно, щоб їхнє повторення відбувалося не рідше 2 разів на місяць. Щоб мотивувати себе і відхилятися від мети, варто роздрукувати особистий план і відзначати кожне виконане завдання із зазначенням витраченого на нього часу і фіксацією результатів.

 

Дата публікації: 08/11/2022 17:23
Дата перевидання: 28/11/2023 17:23
Автор: Надежда Яношевская
Tori Hello
Перевір свій рівень англійської на безкоштовному тестуванні

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо, як проходить навчання

Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call