Найпопулярніші англійські жіночі імена

...

В пошуках ідеального імені для майбутнього члена родини чи просто з цікавості, пропонуємо вам ознайомитися з красивими жіночими англійськими іменами. Без зайвих слів ми надамо конкретні приклади найпопулярніших імен, які мають великий попит в англомовних країнах за останні роки. 

Популярні жіночі англійські імена

Певні жіночі імена набувають популярності та стають модними. У нашій табличці зібрані англійські імена дівчат по країнах, які стійко утримують свої позиції в топі останнє десятиліття. Тож якщо ви зупинете свій вибір на одному з них, рішення однозначно буде вдалим. 

 

Англія

Америка

Канада

Австралія

Olivia / Олівія

Emma / Емма

Isla / Айла

Matilda / Матильда

Amelia / Амелія

Charlotte / Шарлотта

Evelyn / Евелін

Ella / Елла

Lily / Лілі 

Sophia / Софія

Chloe / Хлої

Grace / Грейс

Ava / Ава

Isabella / Ізабелла

Abigail / Ебігейл

Willow / Віллоу

Freya / Фрея

Mia / Мія

Aria / Арія

Zoe / Зої

Англійські імена з українськими аналогами 

Зберігати зв'язок з власною культурою також важливо, тому вам може знадобитися наступний список. В ньому зібрані популярні жіночі англійські імена, які мають схоже та звичне для нас звучання.

 1. Elizabeth (Елізабет), Eliza (Елайза), Elisa (Еліса), Liz (Ліз) – Єлизавета, Ліза;
 2. Margaret (Маргарет), Margot (Марго) – Маргарита, Марго;
 3. Maria (Маріа), Marie (Марі), Mary (Мері) – Марія;
 4. Hannah (Ханна), Ana (Ана), Anne (Ен) – Ганна;
 5. Julia (Джулія), Julie (Джулі) – Юлія;
 6. Mariana (Меріана) – Мар’яна;
 7. Juliana (Джуліана) – Юліана;
 8. Natalie (Наталі) – Наталя;
 9. Helen (Хелен) – Олена;
 10. Helga (Хельга) – Ольга;
 11. Aline (Алайн) – Аліна;
 12. Zoe (Зої) – Зоя;
 13. Martha – Марта;
 14. Sonia – Соня;
 15. Mila – Міла.

Красиві англійські жіночі імена

Красиві британські жіночі імена відображають багатство історії та культури. Вони не лише гарно звучать, а й часто асоціюються з історичними фігурами й королівськими особами, надаючи своїм власницям особливої жіночності. Ось декілька прикладів:

 • Eleanor – класичне й вишукане ім'я, що походить з давньогрецької та означає «‎сяйне світло». Асоціюється з благородністю.
 • Maya – в індійській мові Мая означало «‎ілюзію», але ім'я також має і єврейські корені, де воно перекладається як «‎вода». 
 • Victoria – Вікторія відсилає нас до королівської історії та символізує силу, величність і впевненість, а на латині воно значить «‎перемога».
 • Ivy – Айві напряму перекладається з англійської як «‎плющ», а символізувати воно може вірність, дружбу та прив'язаність. Це ім'я звучить просто, гарно й таємниче одночасно. 
 • Millie – означає «‎ніжна», «‎милосердна». Власниця цього імені добра та легка натура, життєрадісна та грайлива. Міллі може бути як повним іменем, так і зменшувально-пестливою формою Мілдред. 

Американські жіночі імена

Багато батьків віддають перевагу іменам, які звучать сучасно, однак хочеться чогось особливішого за тренди. Серед останніх поколінь популярними американськими іменами для дівчат стали наступні:

 • Madison – чудове поєднання традицій і сучасності. Воно асоціюється з енергією, впевненістю, цілеспрямованістю. Медісон часто має сильний лідерський потенціал, здатна приймати складні рішення, а ще їй властиві творче мислення та жага до самовираження. Ім’я походить від словосполучення «‎son of Matthew», а ласкава форма звучить як Медді.
 • Luna – чудове елегантне ім'я з латинськими коренями. Воно асоціюється з нічним світилом, містичною красою та таємничістю. 
 • Brooklyn – несе в собі дух модерності й міського стилю, означає «‎земля біля струмка». Асоціюється з життєрадісністю, креативністю та відкритістю до нових ідей. Брук може бути енергійною та товариською.
 • Maeve – кельтське ім'я, що перекладається як «велична» або «войовнича». Останніми роками воно набирає популярність, і не дивно. Мейв звучить елегантно, а ще асоціюється з міфічними історіями та легендами. Дівчина з цим іменем часто незалежна, самостійна та жадає досягнення своїх цілей за будь-яких обставин.
 • Taylor – походить від французького «tailleur», що означає «кравець». Ім'я є популярним як серед жінок, так і чоловіків. Тейлор зазвичай властива відданість, рішучість, творчий погляд на життя. Вона може бути власницею яскравого розуму, здатною до аналізу.

Рідкісні англійські жіночі імена

Є також ті, хто прагне виділити свою дитину унікальним іменем, яке відрізняється від загальноприйнятих стандартів. Рідкісне англійське жіноче ім'я допоможе відобразити індивідуальність дівчини та, безперечно, оригінальність її батьків. Серед таких прикладів можна зупинити увагу на:

 • Annalise – поєднує в собі латинську красу «Anna» з німецькою елегантністю «Elise», що надає йому унікальності. Власниця цього імені часто проявляє стійкість, грацію та високий інтелект.
 • Kirsten – давнє скандинавське ім'я, що означає «присвячена Христу». Кірстен зазвичай виділяється душевною добротою, відчуттям відповідальності та вірністю близьким. 
 • Chantal – походить з французької мови, в перекладі «співачка». Шанталь не буде позбавлена творчої складової, матиме відчуття стилю та надихатиме оточення на прекрасне. 
 • Micaela – це жіноча форма єврейського чоловічого імені Michael. Мікаелі часто властива благородність, сила духу, впевненість у собі.
 • Gemma – походить від італійського «дорогоцінний камінь». Дуже гарне та рідкісне ім'я, а його власниця зазвичай наділена яскравим характером, енергійністю та здатна притягувати до себе увагу, наче магніт. 

Сподіваємося, що наш невеликий огляд надихне вас зробити правильний вибір. Не важливо, стануть ці імена частиною вашої сімейної історії або ж залишаться на сторінках написаного твору — кожне з них має свій унікальний відтінок на великому полотні життя.

 

Дата публікації: 24/02/2024 21:40
Дата перевидання: 24/02/2024 21:40
Автор: Oratorica
Tori Hello
Перевір свій рівень англійської на безкоштовному тестуванні

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо, як проходить навчання

Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call