Ціни на репетиторство з англійської мови

...

Практично перед кожною людиною, яка самостійно приймає усвідомлене рішення вивчити англійську мову або ставить за мету дати хорошу базу знань своїй дитині, постає питання — як зробити цей процес максимально ефективним з мінімальною енерговитратністю. Сьогодні розроблено досить багато адаптованих під різні вікові групи програм для самостійного вивчення іноземної мови. Більшість навчальних матеріалів можна знайти у вільному доступі в мережі. Здавалося б, ось воно, щастя! Все необхідне можна отримати практично задарма в той час, коли середня вартість години у репетитора з англійської стартує від кількох сотень гривень.

І ось майбутні студенти, окрилені надією отримати знання швидко, дешево і самостійно, вирішують, що репетитор англійської мови — це недозволена розкіш, і вартість його послуг — це просто зайва витрата грошей. Справді, навіщо платити більше, якщо все є безоплатно? Біда тільки в тому, що цього ентузіазму і наснаги вистачає у більшості рівно до першої спроби розібратися з правильною вимовою звуків, яких в англійській 44 за наявності всього 26 букв. Далі — більше. Недоотримуючи потрібних теоретичних знань на старті, при спробі просунутися далі в нетрі граматики, студенти-самоучки стикаються з практично непереборними перешкодами. Відсутність прогресу, складність кожного кроку — найпоширеніша причина відмови від вивчення.

Яка вартість послуг репетитора з англійської мови?

Виходячи з вищесказаного, стає очевидним, що вартість репетитора англійської мови — це виправдане і досить швидко окупне капіталовкладення у власне успішне майбутнє. Головне — знайти саме того викладача, працювати з яким буде комфортно в офлайн або онлайн-режимі. Індивідуальне репетиторство (англійська мова) має найвищу вартість, оскільки вважається найефективнішим.

Англійську мову не можна віднести до розряду простих для вивчення, тому репетитор, вартість послуг якого може бути досить високою, в цьому випадку необхідний, а ціни занять формуються з урахуванням того, що він:

  • визначає рівень володіння мовою;
  • підбирає необхідні навчальні матеріали;
  • складає індивідуальний план навчання;
  • коригує вимову;
  • розвиває навички говоріння;
  • готує та перевіряє домашні завдання.

Цей список може змінюватись в залежності від того, скільки коштує година репетитора з англійської мови.

Скільки коштує репетиторство з англійської мови?

Сьогодні в Україні репетитор англійської мови — професія, що має попит, і внутрішній ринок пропонує безліч варіантів навчання для початківців з можливістю вибору вартості заняття. Прайс варіюється в залежності від рівня освіти, досвіду, методики викладання, за якою працює спеціаліст. Найчастіше на лавах репетиторів можна побачити студентів останніх курсів. Такий репетитор з англійської мови зазвичай пропонуватиме найдоступнішу вартість, адже на формування ціни значно впливає досвід викладання і його результативність. Але не варто відмовлятися розглядати такі пропозиції — для отримання початкової теоретичної бази, він цілком підходить.

Якщо ж у вас у планах підготовка до одного з міжнародних академічних тестувань, краще віддати перевагу досвідченим викладачам, які вже мають досвід підготовки до них, а їхні студенти отримували бажані бали. В цьому випадку питання, скільки коштує репетитор з англійської мови, найменш актуальне. Важлива системність, хороша правильна підготовка, яка дозволить досягти поставленої мети. Це потребує використання спеціальних методик. Часто вони авторські.

Незалежно від того, скільки коштує вибраний вами репетитор англійської мови, варто пам'ятати про те, що вивчення вимагає ретельності, відповідальності, постійної самостійної роботи з практичним застосуванням отриманих теоретичних знань. Інакше навіть найдорожчі індивідуальні заняття з гарвардським професором не дадуть результату.

 

Дата публікації: 08/11/2022 15:34
Дата перевидання: 28/11/2023 15:34
Автор: Надежда Яношевская
Tori Hello
Перевір свій рівень англійської на безкоштовному тестуванні

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо, як проходить навчання

Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call