Як подорожувати без знання англійської мови?

...

Амундсен, Кук, Магеллан. Ці та багато інших мандрівників назавжди змінили світ своїми відкриттями. Пристрасть до подорожей, відкриття нових горизонтів — природна для кожної людини. На щастя, сьогодні свої мрії про подорожі до нових цікавих країн може втілити абсолютно кожен, адже у сучасному світі для цього створено всі необхідні комфортні умови — долати величезні відстані можна лише за кілька годин будь-яким видом наземного, повітряного, водного транспорту. Щоб урізноманітнити своє життя, зробити його цікавим і насиченим, достатньо мати бажання й створити для себе фінансову можливість подорожувати.

Отже, коли 2 перелічених фактори є, залишається вирішити одне важливе і значуще питання — подолання мовного бар'єра. Здавалося б, сучасній людині не повинні докучати такі дрібниці, адже є всемогутній Google зі зручним вбудованим текстовим перекладачем, маса мобільних додатків для перекладу усного мовлення на будь-яку мову світу. Справді, може здатися, що для комфортної подорожі достатньо наявності сучасного гаджета з необхідним набором програм і застосунків. Але чи справді це так на практиці?

Чи можна мандрувати без знання англійської мови?

Англійська — це одна з офіційних мов міжнародного спілкування. Сьогодні в будь-якій країні світу можна зустріти людей, які вільно розмовляють англійською й володіють нею на досить високому або професійному рівні. І це полегшує життя туристам-іноземцям. Ось тільки для того, щоб звернутися за допомогою, дізнатися про необхідну інформацію та елементарно орієнтуватися в аеропорту, на вокзалі, захопленим мандрівникам просто необхідно знати англійську мову.

Чого позбавляється людина, яка вирушила у подорож без знання англійської мови? Дуже багато чого:

  • можливості відвідувати екскурсії, виставки, концерти й інші розважальні заходи;
  • можливості вільно пересуватися територією іншої держави громадським транспортом;
  • можливості скористатися автомобілем через нерозуміння дорожніх покажчиків;
  • можливості знайомитись, спілкуватися з новими цікавими людьми.

Це далеко не повний перелік перешкод, які обов'язково виникають перед туристами, рівень знання англійської яких обмежується 2-3 загальними фразами. Подорожувати з Google Translate, звісно, ​​можна. Але назвати такий туризм абсолютно комфортним, приємним і пізнавальним точно не вдасться.

Англійська — двері у захопливий світ подорожей

Вчити англійську мову складно, довго й нудно. Ця думка існує серед більшості людей, які навіть не намагалися почати це робити або всі спроби закінчувалися зубрінням слів і фраз без розуміння їхнього сенсу, особливостей побудови речень й інших важливих при навчанні аспектів.

Звичайно ж, такий спосіб не дає особливих результатів. Але якщо підійти до питання вивчення англійської креативно, він точно не видасться нудним. Щобільше, ви гарантовано захопитеся настільки, що навіть не помітите, як досягнете впевненого розмовного рівня. А якщо процес вивчення поєднувати з подорожами, під час яких відбувається живе спілкування з носіями, результат буде просто разючим.

Хто може мандрувати без знання іноземної мови?

Подорожі без знання англійської можливі. Але підійдуть вони тільки для людей з дуже міцною нервовою системою або тих, які мають на меті єдину мету — дістатися до точки дислокації й проводити час у горизонтальному положенні біля моря чи океану. Але якщо ваша мета — дізнаватися про нові цікаві факти про життя в інших країнах, відкривати для себе особливості культури, кухні, мистецтва різних народів, вивчити англійську мову просто необхідно. Знаючи мову, ви можете відвідувати не тільки відомі туристичні місця, пізнавати найпотаємніші таємниці інших країн.

Можливість вільно подорожувати по всьому світу — це чудовий стимул для того, щоб негайно розпочати вивчення англійської мови. Різноманітність методик викладання, можливість займатися онлайн значно спрощує та полегшує процес вивчення іноземної мови для студентів з різним рівнем знань. Щоб відкрити для себе весь захопливий прекрасний світ, досить просто опанувати необхідні мовні навички. Для сучасної розвиненої людини це зовсім нескладно.


Дата публікації: 22/09/2022 15:48
Дата перевидання: 29/11/2023 15:48
Автор: Надежда Яношевская
Tori Hello
Перевір свій рівень англійської на безкоштовному тестуванні

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо, як проходить навчання

Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call