Найкращі книги для вивчення англійської мови

...

В книгарнях та в інтернеті багато книг, призначених для вивчення англійської мови. Є підручники для дітей та методичні посібники для дорослих: для початківців та для тих, хто бажає поглиблено вивчати англійську. Книги представлені різними авторами та видавництвами. У великому виборі іноді важко визначитись і зрозуміти, яку літературу вибрати для якнайшвидшого досягнення мети.

Щоб вибрати відповідний підручник, необхідно спочатку визначити свій рівень знань. Найпростіший спосіб це зробити — пройти безоплатний онлайн тест на сайті мовної школи. Тестування визначить, як ви володієте англійською. Згідно з результатами, можна підбирати книгу. При цьому враховуйте, якою є мета вивчення: для вступу до університету, для бізнесу або просто для подорожі до англомовної країни.

Кращі підручники та книги з англійської для рівнів від початківців до профі

Якщо ви студент або проходите мовний курс, то, напевно, викладачі вже рекомендували хороші книги для вивчення англійської мови. Охочим самостійно вивчати іноземну мову, рекомендуємо звернути увагу на перелік книг, наведений нижче.

Цю літературу радять багато викладачів, академіків та експертів:

  • Grammar Express — книга вивчення граматики рівнів В1 і В1+. Інформація до навчання у ній подана цікаво, структурно, із застосуванням таблиць та ілюстрацій. Є завдання щодо застосування правил у різних випадках. Завдяки цьому можна легко засвоїти, як утворюються та що означають граматичні структури;
  • Business Result — підручник представлений шестирівневим курсом, призначений для бізнесу. У кожному відділі представлені вправи та завдання, спрямовані на розвиток умінь грамотно спілкуватись у діловому контексті. Засвоївши правила, ви зможете ефективно проводити ділові переговори та презентації. У будь-якій ситуації зможете підтримати розмову та викликати зацікавленість у клієнтів;
  • Oxford Preparation — дає повноцінну підготовку, необхідну для успішного складання іспиту TOEFL iBT. За книгою можна вивчити головні екзаменаційні стратегії освіти, а також попрактикуватись. У підручнику є тренувальні та практичні тести, підказки та поради. Посібник розроблено згідно з комунікативним підходом, що дозволяє за короткий термін глибоко засвоїти навчальний матеріал;
  • Introduction to Academic Writing — призначений для навчання академічному англійському письму. Допоможе скласти будь-який міжнародний іспит. У підручнику є вся необхідна теорія та практичні завдання. Ви навчитеся писати академічні тексти з дотриманням усіх граматичних і стилістичних правил;
  • Face2Face — видання представлене серією книг з різними рівнями складності. Призначено для людей, які бажають швидко навчитися грамотно спілкуватися англійською мовою. Курс вивчення буде динамічним: граматика, лексика, аудіювання. З підручником ви зможете сприймати розмовну мову на слух і впевнено спілкуватиметеся іноземною мовою;
  • Headway — ці підручники часто використовуються на курсах у мовних школах. Методичні посібники сучасно оформлені, добре структуровані, містять лише актуальну інформацію, яка цінна в різних сферах.

Завдяки заняттям з підручника ви зможете відпрацювати навички: письмо, читання, говоріння, аудіювання за короткий проміжок часу.

Переваги вивчення англійської мови за сучасними підручниками

Вирішивши вивчати іноземну, багато хто не знає з чого почати. Завдяки навчальному посібнику нічого не потрібно вигадувати, вся необхідна інформація структурована і розподілена на теми в такому порядку, в якому проводиться ефективне засвоєння та запам'ятовування матеріалу.

У сучасних книгах для навчання англійської мови одночасно представлена ​​теорія та гарні практичні завдання. В них зібрана потрібна лексика і застосована комунікативна методика. За такими підручниками навчання проходить цікаво та швидко, із суттєвою економією часу. Оскільки тим, хто навчається, не потрібно самостійно шукати й структурувати матеріал.

10 художніх книг для вивчення англійської з нуля

1. Peter Pan — J.M. Barrie

Практично кожному відома історія про Пітера Пена, тому її слід прочитати в оригіналі. Попереднє знайомство із сюжетом допомагає краще зрозуміти сенс історії. Ця книга досі залишається улюбленою у багатьох поколінь дорослих, хоч і була написана для дітей.

2. The Jungle Book — Rudyard Kipling

З цією книгою буде простіше, оскільки з більшістю історій Кіплінга ми знайомі з дитинства. В основному за сюжетами про дикого хлопчика Мауглі. Тому звикнути до читання англійською буде легше. Книга підкорює сильними характерами, яскравими краєвидами та романтикою старих легенд.

3. The Adventures of Sherlock Holmes — A. Conan Doyle

Найвідоміше дітище Артура Конан Дойля. Серію про детектива та його друга радять читати на всіх форумах для тих, хто вивчає англійську мову. Жодне з оповідань не можна похвалити за особливо легку мову або корисні слова, які ви дізнаєтесь під час читання. Але не найпростіші синтаксичні конструкції й застарілу лексику все ж таки досить легко сприймати — напевно, всі якщо не читали оповідання російською, то точно дивилися спочатку серіал з Камбербетчем, а з таким бекграундом, звичайно, не важко розібратися з оригіналом.

4. Thirteen Reasons Why — Jay Asher

Дія цієї історії відбувається в наші дні, тому не буде хитромудрих фраз як, наприклад, у книгах 19 століття. Автор використовує прості за структурою речення, лексику, яку легко зрозуміти. Цей твір відзначений багатьма престижними нагородами у сфері літератури, а також увійшов до списку найкращих книг за версією NY Times.

5. The old man and the sea — Ernest Hemingway

«Старий і море» — всіма улюблена класика. Майже всі носії англійської читали цю книгу в школі. Отже, якщо ви коли-небудь братимете участь у розмові про літературу та книги, то ця книга варта того, щоб її обговорити. Іноді лексика важка, проте, твір невеликий за обсягом і вам не доведеться занадто багато працювати зі словником, щоб дочитати його до кінця.

6. The Great Gatsby — F. Scott Fitzgerald

«Великий Гетсбі» знову став популярним кілька років тому завдяки виходу однойменного фільму з Леонардо ді Капріо в головній ролі: тепер знайти книгу навіть англійською мовою можна в багатьох великих книгарнях. Сюжет роману знайомий навіть тим, хто ніколи не читав саму книгу. Хіба це не привід спробувати прочитати сам роман в оригіналі? Попри те, що мову, що використовується автором, не можна назвати простою, знайомство з фільмом (або книгою російською) дозволить пропускати найскладніші моменти, не втрачаючи інтерес до основної розповіді.

7. The Giver — Lois Lowry

«Хранитель» починається дуже незвично і привертає увагу читачів з перших рядків. Граматика проста, речення короткі, тому в оповіданні немає жодної плутанини. Всупереч тому, що цей твір досить великий за обсягом, ви прочитаєте його дуже швидко та легко.

8. The Picture of Dorian Gray — Oscar Wilde

Оскар Уайльд своїм твором викликав шквал засудження й докорів. Роман назвали аморальним і намагалися піддати судовому покаранню. У сюжеті ми дізнаємося про жахливу подію. Портрет, написаний художником, старів замість свого натурника. Кожна зморшка та ямочка проступали на малюнку, а Доріан Грей залишався молодим і красивим. Що важливіше, краса обличчя чи краса душі? Неймовірна історія про прекрасну маску та жахливу сутність людини.

9. Wuthering Heights — Emily Bronte

Виплеканий і єдиний роман Емілі Бронте. Тут переплітається рання вікторіанська література й пізній романтизм. Дії, що описуються у романі, мали місце на вересових пустках Йоркшира. Їх, до речі, внесли до туристичних об'єктів Англії після популяризації твору.

10. Best Short Stories — O. Henry

О. Генрі зі своїми короткими історіями якраз на один вечір, що дуже зручно для заняття англійською. Короткі не лише оповідання, а й речення, якими вони написані. Приємним «бонусом» йдуть оптимізм, який перемагає неприємності життя, дотепність та несподівані кінцівки.

У школі європейських мов Oratorica під чуйним керівництвом професіоналів ви зможете вивчити англійську мову до такого рівня, що прочитання оригінальної літератури стане для вас улюбленим заняттям!

 

 

Дата публікації: 15/04/2022 10:14
Дата перевидання: 09/11/2023 10:14
Автор: Надежда Яношевская
Tori Hello
Перевір свій рівень англійської на безкоштовному тестуванні

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо, як проходить навчання

Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call