Найкращі фільми англійською для вивчення мови

...

Одна з найпоширеніших методик практичного самостійного засвоєння й закріплення інформації — перегляд англомовних фільмів із субтитрами. І вона дуже успішно зарекомендувала себе на практиці. Її основна перевага — доступність для студентів з будь-яким рівнем володіння мовою.

Крім цього, варто відзначити такі плюси методу:

  • запам'ятовування без нудного зубріння нових слів та конструкцій;
  • розвиток навичок аудіювання (сприйняття інформації на слух);
  • поповнення словникового запасу;
  • запам'ятовування та вдосконалення вимови.

Перегляд фільмів англійською допомагає поринути у колорит, вивчити особливості культури носіїв мови, що важливо при вивченні, адже дозволяє краще зрозуміти та засвоїти граматику.

Правила вибору фільмів для вивчення англійської мови

Оцінити всі переваги цього захопливого методу вивчення англійської можна лише за умови правильного вибору фільму. Самостійно зробити це досить складно. Як мінімум, спочатку необхідно чітко визначити рівень володіння мовою. Якщо немає можливості отримати консультацію фахівця, варто пройти один з інформативних безоплатних тестів, знайти які можна в мережі. Відповідно до наявних навичок потрібно вибрати фільм з відповідною лексикою, щоб навчання не перетворилося на хорор, а дійсно приносило користь і задоволення.

Дітям та підліткам, звісно, варто звернути увагу на мультиплікацію та аніме залежно від захоплень. Дорослим вони також підійдуть, але все ж таки краще зосередитися на серйозніших картинах. Кожен студент може скласти свій список залежно від особистих переваг. Головне — відповідність лексики картини мовному рівню.

Жахи, трилери, похмурі детективи, артхаус — на жаль, від цих цікавих і захопливих жанрів при вивченні англійської по кінофільмах доведеться відмовитися. Закручений напружений сюжет заважатиме зосередити увагу лексиці героїв, а наразі основна мета саме ця. Комедії, романтичні мелодрами — ось найкращий вибір. Для отримання хорошого результату краще почати знайомство з цим методом з картин, які вже були переглянуті в дубляжі, тому їх сюжет знайомий.

Найкращі фільми англійською для вивчення мови

Для охочих поєднати приємне з корисним, а саме дивитися улюблені фільми та водночас покращувати знання англійської, Oratorica підготувала 9 фільмів різного жанру, які вам у цьому допоможуть.

Forrest Gump (1994)

Зворушлива драма Земекіса — корисне кіно для початківців. Головний герой говорить досить повільно, просто і зрозуміло, тому подужати фільм зможуть навіть «зелені» новачки.

The Lake House (2006)

Драма з елементами фентезі, реально корисне кіно для вдосконалення англійської мови. Сюжет ґрунтується на листуванні героїв, які живуть у різний час, що допоможе вам розвинути навички правильного оформлення неформальних листів.

My Fair Lady (1964)

Для охочих вивчити британську англійську. Хоча цей фільм і знятий у США, британська вимова в ньому ідеальна. Це екранізація «Пігмаліона» Бернарда Шоу, де рафінований джентльмен професор Хіггінс «окультурює» простачку Елізу. Він заразом учить її правильно розмовляти — саме те, що нам треба. Загалом, якщо у вас немає алергії на запах нафталіну — сміливо завантажуйте цей фільм в оригінальному озвученні й насолоджуйтесь класичною англійською.

The Iron Lady (2011)

Знати історію завжди корисно, а знати історію країни, мову якої вивчаєш, корисніше вдвічі. Саме тому фільм про життя Маргарет Тетчер у виконанні неповторної Меріл Стріп заслуговує на увагу. Як бонус — правильна академічна мова, прикрашена британським акцентом, який набагато простіше зрозуміти, ніж американська англійська.

The Pulp Fiction 1994

Один із тих фільмів, який дивитися в оригіналі просто необхідно — під час перекладу втрачається не лише переважна частина жартів, а й дух «Чтива». Крім того, з цієї картини можна почерпнути масу відомих афоризмів і фраз, які давно стали крилатими й увійшли до повсякденного побуту. Так що, якщо ви не проти урізноманітнити свій словник парочкою міцних виразів — безумовно, must see.

Pirates of the Caribbean

Популярна франшиза про піратів Карибського моря якнайкраще ілюструє фразу «вчися розважаючись» — пригодницький нон-стоп від студії Disney настільки насичений подіями, що забезпечить вас словниковим матеріалом надовго. Видатний акторський склад на чолі з харизматичним Джонні Деппом перетворить занурення у мовне середовище в справжню пригоду. Фільм сповнений яскравих діалогів, однак він підійде для володарів просунутого рівня.

Home Alone (1990)

Комедія Кріса Коламбуса про винахідливого хлопця, який захищає свій будинок, підходить не тільки для створення різдвяного антуражу, але і як путівник базової англійської — діалоги тут не рясніють складною лексикою, а це означає, що вам не доведеться натискати на паузу кожні 2,5 секунди, щоб ввести незнайоме слово Google перекладач. Просто розслабтеся і в черговий раз піддайтеся чарівності маленького Макколея Калкіна.

Bridget Jones's Diary (2001)

У екранізації бестселера Хелен Філдінг про романтичні пригоди безжурною Бріджет Джонс багато нескладних побутових діалогів, зрозумілих навіть новачкові — у цьому плані фільми про кохання найдоступніші. Крім того, численні «амурні» ситуації, з якими зіштовхується мила англійка на шляху до сімейного щастя, перетворюють фільм на справжній love-калейдоскоп із просто невичерпним запасом реплік на всі любовно орієнтовані випадки життя.

Pretty Woman (1990)

Сам собою сюжет романтичної комедії нехитрий, тому можна зосередитися на діалогах і грі акторів. Джулія Робертс і Річард Гір просто неймовірні! Вважається, що лексика у фільмі на рівні Intermediate, але оскільки герої не перебивають один одного, а музика — це відома та приємна на слух однойменна пісня, можна сміливо рекомендувати перегляд, як ваш перший фільм мовою оригіналу.

На заняттях англійської в Oratorica ви пізнаєте всю специфіку англійської мови в різних стилях мови, що обов'язково вам допоможе в перегляді англомовних фільмів.


Дата публікації: 22/09/2022 11:13
Дата перевидання: 09/11/2023 11:13
Автор: Надежда Яношевская
Tori Hello
Перевір свій рівень англійської на безкоштовному тестуванні

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо, як проходить навчання

Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call