Найкращі мобільні застосунки для спілкування англійською

...

Ефективне вивчення англійської неможливе без постійної мовної практики. Що раніше студент почне говорити, то швидше подолає мовний бар'єр. Найкращих результатів досягають учні, які спілкуються не лише з однокурсниками, а й із носіями.

Знайти співрозмовників і попрактикуватися підтримувати розмову англійською допоможуть спеціальні мобільні програми. Програми доступні для операційних систем Android та iOs.

Tandem — відомий мобільний застосунок для спілкування англійською мовою

Tandem — програма для взаємного навчання. Застосунок підбирає іноземних партнерів, які вчать російську. Спілкуючись разом, ви обмінюєтеся знаннями. За додаткову плату можливий пошук професійних викладачів.

Щоб розпочати спілкування в Tandem, завантажте програму на смартфон і зареєструйтесь. Вкажіть рідну мову і ті, які вивчаєте. Впишіть теми для розмов, очікування від партнера й результатів навчання. Програма потребує повних відповідей довжиною не менше 15 символів.

Вказуйте правдиві дані. Завантажуйте реальні фото з відкритим обличчям. Пам'ятайте, що в Tandem кожен обліковий запис проходить ручну перевірку. На схвалення заявки потрібно від 7 днів.

Для тих, хто не готовий чекати, передбачено повну версію програми Tandem Pro. Купуйте передплату на 30, 90 або 365 днів. Перші 7 діб можна використовувати програму безоплатно.

Коли обліковий запис пройде модерацію, вам запропонують співрозмовників, які підходять за віком й уподобаннями. Долучайтеся до чату, обмінюйтеся текстовими та голосовими повідомленнями, телефонуйте, робіть фото й відео. Доступно автовиправлення й переклад тексту.

HelloTalk — мовна спільнота для спілкування з іноземцями

Програма охоплює близько 150 різних мов. Тут ви можете спілкуватися з людьми, проходити курси, слухати подкасти тощо. Для використання необхідно зареєструватись.

Після завантаження програми авторизуйтесь через Google або соцмережі. Вкажіть інформацію про себе, завантажте фото, виберіть країну й мову, яку вивчаєте. Позначте рівень володіння іноземною мовою. Чекати на проходження модерації не потрібно.

Доступна платна підписка, що дозволяє вивчати до 3 мов одночасно. Шукайте партнерів за статтю та місцеперебуванням. Оформляйте передплату на 30 або 365 днів.

Поки не знайдете партнера, тренуйтеся спілкуватися з роботом. Відповідайте на прості запитання й освоюйте інтерфейс. Записуйте голосові повідомлення рідною мовою, і система автоматично переведе їх англійською. Перевіряйте граматику у спеціальному вікні. Виправляйте тексти користувачів, які вчать вашу рідну мову.

Speaky — простий застосунок для мовної практики

Сервіс підтримує понад 100 мов та охоплює аудиторію зі 180 країн. Потрібна реєстрація через соцмережі або Google. Запитує дані про рідну мову та особисту інформацію.

Шукати співрозмовників можна одразу після авторизації. Доступна окрема вкладка з носіями. Використовуйте фільтри, щоб вказати вік, стать і країну бажаного партнера. Непотрібні мови просто заблокуйте.

Спілкування ведеться у листуванні у текстовому й голосовому форматі. Доступно вбудоване автовиправлення.

Інші популярні ресурси

Багатьом користувачам подобається також застосунок для спілкування англійською Bilingua, де роздають нагороди й бонуси. Сервіс використовує особливі алгоритми, щоб створити партнерські мовні ігри, об'єднувати учасників у пари за рівнем володіння мовою. Якщо ж ви хотіли б більше дізнатися про культуру англомовних країн, варто спробувати HiNative. Тут можна поставити будь-яке питання, скориставшись готовими формулюваннями або придумавши своє.

Користь від вивчення англійської мови за допомогою застосунків

Здавалося б, якщо потреби вивчати чужу мову немає, мотивації теж обмаль, але це лише на перший погляд. Знання мови відкриває нові можливості, в цьому легко переконатись, якщо зважити деякі моменти.

Найочевидніші плюси:

  • Знайти добре оплачувану роботу. Багато компаній співпрацюють з іноземцями й фахівців, які добре володіють англійською, дуже цінують.
  • Дивитися зарубіжні фільми й читати книги в оригіналі. Адже далеко не всі переклади якісні, тож можна відкрити для себе чимало цікавих нюансів;
  • Навчатися за кордоном. У деяких країнах іноземні студенти можуть навчатися безоплатно, а отримання європейського диплома стане відмінним трампліном для майбутнього старту.

Щоб зрозуміти, який застосунок для спілкування англійською мовою вам підходить більше, варто спробувати різні варіанти. Заняття зручні тим, що ви можете поєднувати приємне з корисним на прогулянці, добираючись вранці на роботу або під час прибирання вдома. Чим більше практикуєтесь, тим швидше отримаєте результат. Можна також використовувати кілька програм одночасно, якщо в одному варіанті немає всіх бажаних функцій.

Використовуючи мобільні програми, можна перетворити вивчення англійської на пригоду. Знайомтесь з людьми з усього світу й знаходьте нових друзів!


Дата публікації: 18/04/2022 11:21
Дата перевидання: 15/11/2023 11:21
Автор: Надежда Яношевская
Tori Hello
Перевір свій рівень англійської на безкоштовному тестуванні

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо, як проходить навчання

Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call