Програми на комп'ютер для вивчення англійської мови

...

Довгий час у нашій країні побутувала думка про те, що добре вивчити будь-яку іноземну мову (у тому числі англійську) можна лише індивідуально з репетитором або на очних групових курсах. Але реалії життя й технічний прогрес внесли свої корективи. Практика показує, що з кожним роком все більше студентів віддає перевагу не просто дистанційному навчанню, а вибирає шлях самостійного опанування іноземної. Показово, що у багатьох випадках це рішення виявляється не менш ефективним, але виправданішим з економічної точки зору.

Об'єктивно варто визнати, що допомога професійного викладача все ж таки може знадобитися на стартовому етапі, щоб поставити вимову або навчити правильно читати звуки. Але для цього достатньо відвідати лише кілька занять. Далі все цілком піддається самостійному засвоєнню. Звісно, ​​в цьому разі не обійтися без використання спеціальної навчально-методичної літератури, мобільних додатків і комп'ютерних програм. На щастя, хороша програма на комп'ютер для вивчення англійської мови вже далеко не рідкість. Студентам доступні платні й безоплатні продукти. Залишається тільки вирішити, яка саме підходить і цікавіша, ніж інші.

Найкращі програми для вивчення англійської мови на ПК — топ за відгуками користувачів

Що таке сучасна програма для вивчення англійської мови на комп'ютері? Це розроблена професіоналами завантажена (бувають винятки) програма, яка є збіркою корисних уроків або тематичного матеріалу, розрахованого на самостійне вивчення іноземної мови в домашніх умовах. Простіше кажучи, матеріал (теорія) поданий у простій, зрозумілій і стислій формі, щоб максимально спростити й прискорити його вивчення. Практикуми також обов'язково присутні.

Це рішення добре підходить для тих, хто потребує додаткового дисциплінування, не може самостійно оптимізувати й систематизувати навчальний процес. При цьому вивчати мову, як і раніше, можна за власним зручним графіком без прив'язки до онлайн або офлайн-уроків.

Сьогодні серед студентів (згідно з відгуками й кількістю завантажень/покупок) найбільший попит мають наступні програми для вивчення англійської на комп'ютері:

 • Rosetta Stone (платна, є демоверсія для тестування);
 • FluentU (платна, з демоверсією для тестування);
 • Transparent Language (платна, є демоверсія для тестування);
 • Learn Speak English (безоплатна);
 • Hello English (безоплатна);
 • Innovative Language (платна, без демоверсії);
 • Living Language (платна, є хмарна версія за підпискою);
 • Learn It Now English Premier (оплата, без демоверсії);
 • Rocket Languages ​​(платна, без демоверсії, доступні знижки й спецпропозиції);
 • Duolingo (безоплатна базова версія, платний преміум-варіант);
 • eEnglish Learning (платна, з демоверсією для тестування).

Кожен із перерахованих продуктів має свої переваги та недоліки. Початківцям рекомендовано робити вибір серед програм із доступними безоплатними демоверсіями.

Найкраща програма для вивчення англійської мови на ПК — яка вона?

Якщо ви починаєте робити перші кроки у вивченні англійської мови, краще вибирати програми на підставі рекомендації користувачів, які вже подолали цей етап. Не варто купувати програму, розраховану на студентів з вищим рівнем, сподіваючись на те, що сучасні технології зіграють роль чарівної палички й дозволять проскочити кілька рівнів. Це, безумовно, буде інвестиція у майбутнє, але для успішного простого старту потрібні спеціальні адаптовані програми для початкового рівня. Інакше через нерозуміння того, що відбувається, і складність матеріалу бажання вивчати мову може зникнути зовсім.

При виборі важливо звернути увагу на методику, яка використовується, і те, на який вид пам'яті орієнтована теорія і практика. В ідеалі зробити вибір програми саме за цим параметром. Але також існує маса комбінованих варіантів, де є практичні заняття для людей з різним типом сприйняття інформації.


Дата публікації: 06/12/2022 15:19
Дата перевидання: 28/11/2023 15:19
Автор: Надежда Яношевская
Tori Hello
Перевір свій рівень англійської на безкоштовному тестуванні

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо, як проходить навчання

Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call