ТОП-10 новорічних фільмів англійською за рівнями

...

Напередодні нового року кожен з нас вірить у найкраще і чекає на диво. Тому «Ораторика» дарує чудову можливість не лише покращити свої навички англійської мови, а й створити святкову атмосферу, відчути справжнє диво за допомогою перегляду новорічних зарубіжних фільмів.

Для кожного з вас ми підібрали найкращі фільми, які відповідають вашому рівню володіння мовою. Оскільки фільми — це додатковий інструмент для покращення іноземної мови, хочемо поділитися з вами найкращими порадами щодо правильного перегляду для початківців:

 • Вибирайте фільм, що відповідає вашим інтересам і рівню володіння мови.
 • Дивіться фільми з англійськими субтитрами.
 • Після перегляду невеликого епізоду зупиніть відео, випишіть незнайомі слова та їхній переклад. Якщо ви хочете запам'ятати слова надовго, необхідно скласти з ними речення.
 • Розібравши весь фільм уривками, перегляньте його заново. І ви помітите, що ви розумієте не лише окремі слова, а їхній зміст.
 • Перегляньте фільм без субтитрів. Цього разу у вас не виникне труднощів з розумінням слів, тому головне на даному етапі звертайте увагу на вимову та інтонацію.
 • Повторюйте фрази акторів, це покращить вашу вимову, адже перегляд фільму лише тренує ваше сприйняття мови на слух.
 • Періодично намагайтеся переглядати фільми, але вже без субтитрів.
 • Застосовуйте фрази й висловлювання акторів у реальному житті.

І найголовніше правило при перегляді новорічних фільмів уявіть собі ваш бажаний результат в англійській! З «Ораторикою» ваші бажання перетворюються на реальність! Приємного перегляду!

Фільми англійською для рівня A1 ELEMENTARY

 1. The Polar Express


  Американський дитячий мультфільм за мотивами однойменної книги Кріса Ван Олсбурга. Екранізація дитячого оповідання про незвичайну подорож маленького хлопчика на чарівному поїзді «Полярний експрес» на Північний полюс до Санта-Клауса напередодні Різдва.
 2. Home Alone


  Знаменита сімейна різдвяна комедія про пригоди восьмирічного Кевіна, якого батьки забули вдома на Різдво.

Фільми англійською для рівня A2 Pre-Intermediate

 1. A Child's Christmas in Wales


  Жодне англійське Різдво не минає без повісті Ділана Томаса «Дитинство. Різдво. Уельс»
 2. Jingle All the Way

  Американський Різдвяний комедійний фільм. Два батьки, відчайдушно і завзято намагаються знайти екшен-іграшку Турбомена для своїх синів в останній момент «купівельного буму» напередодні Різдва.
 3. Meet the Santas

  Ось і настав сумний момент прощання, коли повноваження Санти закінчилися у зв'язку з вислугою років. Так, у найулюбленішого і найочікуванішого дідуся з сивою бородою теж існує можливість виходу на заслужений відпочинок. Звичайно, на зміну колишньому Санті посаду має зайняти новий наступник — його син.

Фільми англійською для рівня B1 Intermediate

 1. Love Actually
  Напередодні Різдва кохання стукає у двері до кожного. Від нього неможливо втекти, воно не бачить різниці між людьми й просто дає шанс на диво.

 2. The Holiday

  Перед Різдвом Айріс й Аманда вирішують відпочити від своїх проблем, домовившись помінятися континентами й пожити один в одного протягом двох тижнів. І кожен у новому місці зустріне своє щасливе Різдво!
 3. How the Grinch Stole Christmas

  Такий собі мерзенний зелений чоловічок Грінч вирішив внести свої шкідливі корективи в життя всіх жителів містечка Хтовська. Він вирішив відібрати у людей їхнє найулюбленіше свято — Різдво, яке зачаровує своєю загадковістю. Цю підступність він планував довго і бездоганно, щоб ніщо не змогло завадити його задуму. Тільки ось мила і доброзичлива дівчинка стала серйозною перепоною на шляху здійснення підступного плану Грінча.

Фільми англійською для рівня B2 Upper-Intermediate

 1. A Christmas Carol

  Коли йдеться про Різдво, не обійтися без Дікенса. А отже, саме час згадати повчальну історію про скупердяя Ебенезера Скруджа, чиє життя змінила зустріч із трьома духами Різдва.

 2. Miracle on 34th Street

  Маленькі діти завжди чекають дива і для них найголовніше свято в році — Різдво, можливість доторкнутися до чогось чарівного і незвіданого. На превеликий жаль маленька Сюзан вже не вірить у Санту й навіть не очікує, що її мрії здійсняться. Немає нічого неможливого в різдвяну ніч і навіть Сюзан, яка навіть не вірить у дива, скоро в цьому переконається.

Дата публікації: 22/12/2017 17:59
Дата перевидання: 28/11/2023 17:59
Автор: Oratorica
Tori Hello
Перевір свій рівень англійської на безкоштовному тестуванні

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо, як проходить навчання

Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call