ТОП-12 найкращих застосунків для вивчення англійської

...

Англійська мова залишається однією з найпоширеніших у світі. Спілкування з носіями стало звичайною практикою, а не чимось надзвичайним. Один із варіантів набуття та вдосконалення мовних навичок — використання спеціальних застосунків. Ця стаття — огляд хороших програм для вивчення англійської мови за допомогою гаджетів та смартфонів. Застосування спеціального програмного забезпечення допоможе вибрати навчальний курс, що відповідає за ступенем складності початковим мовним навичкам. Досвідченіші користувачі зможуть спілкуватися з носіями та заощадити таким чином на послугах репетиторів.

Основні критерії вибору програмного забезпечення

По-перше, це підтримувана платформа. Є універсальні програми для гаджетів на iOS та Андроїд, але є й такі, які підійдуть лише для певної операційної системи.

По-друге, це рівень знання мови. Бажано пройти попереднє тестування, за результатами якого можна вибирати відповідний курс: від найпростішого ілюстрованого матеріалу до «просунутої» інтерактивної програми.

По-третє, це доступність. Для багатьох програм безоплатно надається тільки початковий курс, розширений функціонал — платний. Конкретний вибір залежить від цілей навчання та фінансових можливостей. Початківцям зазвичай вистачає безоплатного курсу.

Розгляньмо найпопулярніші програми з англійської мови.

ТОП-12 застосунків для вивчення англійської

LearnEnglish Grammar — це безоплатний застосунок для занять граматикою, створений для тих, хто хоче вдосконалити свої знання з англійської мови. Чотири рівні — від початкового до просунутого. Яким би не був ваш рівень володіння англійською, ця програма однозначно вам підійде. Вибирайте свій рівень та починайте займатися!

LearnEnglish Audio & Video — слухайте та дивіться найбільш популярні подкасти, призначені для вивчення англійської мови, а також використовуйте відео. Програма забезпечує ряд відмінних функціональних можливостей, таких як ландшафтний відеорежим, текстовий варіант відеозаписів і глосарій. У вас з'явиться чудова можливість покращити навички сприйняття мови на слух, а також поповнити словниковий запас у будь-який час і в будь-якому місці.

LearnEnglish Elementary Podcast — вдосконалюйте навички сприйняття на слух і вчіть нову лексику, слухаючи подкасти про життя у Великій Британії, повсякденні розмови, записані носіями британської англійської. До кожного епізоду є аудіо сценарій та вправи на розуміння. Слухайте, читайте та перевіряйте почуте.

Johnny Grammar’s Word Challenge — вивчайте англійську лексику, граматику та правопис, отримуйте значки та змагайтеся зі 130 000 передплатниками з усього світу. Ведучий вікторини Джонні Граммар пропонує вам відповісти на максимальну кількість запитань за одну хвилину. У цьому мобільному застосунку є питання від найпростіших до найскладніших.

English Grammar in Use: Sample — застосунок з англійської граматики для тих, хто вивчає мову середнього рівня на всі випадки життя. Сотні інтерактивних вправ, які допоможуть вам практикувати й покращувати навички.

Lingualeo — мабуть, одна з найкращих програм для вивчення англійської мови. З більшістю вправ можна працювати абсолютно безоплатно. Платний обліковий запис коштує недорого і дозволяє проходити спеціальні курси вивчення граматики, а також дає доступ до додаткових завдань. Безоплатна версія дозволить вам вивчати нові слова, відточувати навички правопису, дивитися відео із субтитрами, розбирати тексти пісень тощо.

Duolingo — удосконалюйте свої знання англійської на практиці: читання, розмовну мову, письмо й сприйняття на слух. Грайте, відповідайте на запитання та виконуйте завдання, збільшуючи словниковий запас і покращуючи знання граматики. Почніть з найпростіших дієслів, фраз і речень, дізнаючись нові англійські слова щодня.

ED Words — застосунок, який допомагає запам'ятовувати нові слова та розширювати лексикон. Підходить і новачкам, і досвідченим студентам з рівнем англійської вище середнього. Програма проста і зрозуміла, передбачено чотири типи вправ на запам'ятовування слів і метод інтервальних повторень.

Words — застосунок ідеально підходить для вивчення англійських слів та розширення словникового запасу. У його базі близько 40 тисяч слів і 330 уроків. Підійде для людей з будь-яким рівнем знання мови — від початківця до просунутої.

Memrise — сервіс заснований на науковій методиці, що дозволяє вивчати до 44 слів на годину. Головна «зброя» застосунку — меми. Вони допомагають краще запам'ятовувати матеріал, а різні ігрові режими тренують різні аспекти пам'яті: візуальне вивчення, повторення і закріплення, швидке згадування і т.д. Також у застосунку доступні тисячі відео та аудіозаписів носіїв мови, різні тести, аудіювання тощо.

Puzzle English — добре продумане програмне забезпечення з красивою ілюстрацією. Отримана інформація запам'ятовується ненав'язливо, і поступово пазл знань складається: ви починаєте розуміти англомовних людей. Навчальний процес строго індивідуальний. Вибір курсу залежить від початкового рівня. Освоїти мову на елементарному рівні, вивчити основні правила граматики можна за короткий час. Технічна підтримка працює цілодобово.

Easy Ten — за допомогою цієї програми можна запам'ятовувати 10 слів на день. Передбачено повторення важких словосполучень, наголосів. Дуже зручний функціонал і простий інтерфейс роблять вивчення швидким та ефективним.

Чим ще корисні додатки для вивчення англійської мови?

Більшість програм влаштована таким чином: потрібно відповісти на запитання, вибравши правильний варіант зі списку запропонованих. При цьому програма вказує на помилки, якщо необхідно, виправляє вимову, підказує. Завжди можна прослухати правильний варіант та переглянути переклад. Існують і більш просунуті розробки, де потрібно самим вводити відповідь на це питання.

Сучасні програми зручні також тим, що:

  • навчають розпізнавати текст на слух;
  • допомагають краще запам'ятовувати лексику та стійкі вирази в режимі повторення;
  • покращують дикцію, вимову.

А ще непогано мотивують, адже більшість уроків сформовано як цікаві історії, так простіше вчитися. Багато діалогів складені з найбільш ходових і популярних фраз, які стануть у пригоді в повсякденному спілкуванні. Перш ніж купувати або завантажувати програму, вам потрібно визначитися, який саме варіант потрібен: з упором на гарну вимову, розпізнавання мови, граматику. Є також англійська для початківців, для мандрівників, передбачені навіть варіанти підготовки IT-фахівців. Потрібно спробувати різні застосунки, щоб вибрати програму, яка більше влаштує. Або рухатися від простого до складного, що суттєво спрощує завдання тим, хто вивчав мову лише у школі та вже встиг багато забути.

 

Дата публікації: 24/06/2020 21:36
Дата перевидання: 02/11/2023 21:36
Автор: Надежда Яношевская
Tori Hello
Перевір свій рівень англійської на безкоштовному тестуванні

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо, як проходить навчання

Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call