Що являє собою рівень англійської мови B2 (Upper Intermediate)

...

Знання іноземної мови необхідне сучасній людині так само сильно, як і рідної. Однією з міжнародних мов спілкування з переважною кількістю носіїв є англійська. Її вивченню варто приділити увагу, якщо до ваших планів входить насичене подіями й подорожами життя, успішна кар'єра, гарний рівень достатку.

Загальноєвропейська шкала компетенції володіння іноземними мовами (CEFR) передбачає класифікацію рівня мовних навичок на 3 ступені — А (1,2), В (1,2), С (1,2). Сходинці B відповідає самостійне володіння англійською на пороговому рівні В1 й пороговому просунутому В2. Рівень В2 достатній не просто для того, щоб подорожувати до англомовних країн. Життя, навчання, робота за кордоном з його здобуттям стають не просто заповітною мрією, а цілком здійсненною реальністю, адже саме мовний бар'єр для більшості — основна і найскладніша перешкода.

Рівень англійської В2 (Upper Intermediate) — які навички мають бути у студента?

Цей рівень передбачає наявність серйозних знань з можливістю вільного спілкування з носіями й англомовним контингентом, для якого ця мова не рідна, на широкий спектр тем. Цей етап вивчення мови дозволяє студентам повністю опанувати й вільно використовувати в усному та письмовому мовленні граматичні конструкції англійської, що становлять її основу. Між іншим, відбувається закріплення й систематизація раніше вивченого матеріалу, його поповнення новими складнішими конструкціями.

Для В2 необхідно опанувати таке:

  • граматика — всі аспекти часів, модальні дієслова, умовні речення 3 типів, правила вживання використання герундія та інфінітива після дієслів, перефразування прямої мови в непряму, речення з пасивним станом, випадки вживання формального й неформального стилю мови;
  • словниковий запас — не менше 3 тис. слів і конструкцій, використання ідіом, фразових дієслів, вільне спілкування у формальному стилі;
  • говоріння — вільна побудова, застосування в розмовній практиці довгих завершених речень у всіх часах і читання — вільне читання вголос і про себе новинних, адаптованих наукових статей, художньої літератури з розумінням загального змісту з можливістю вільного переказування;
  • аудіювання — розуміння адаптованих аудіодоріжок, аудіокниг, сприйняття мови у швидкому темпі, з акцентом, перегляд фільмів і серіалів із субтитрами;
  • письмо — побудова речень у різному часі з використанням основних словоформ без граматичних помилок, самостійне коректне складання листів, оповідань й есе на задану або вільну тему.

Люди, які володіють англійською мовою рівня Upper-Intermediate, можуть спілкуватися на абстрактні, конкретні теми й розуміти співрозмовника без попередньої підготовки, не допускаючи лексичних, стилістичних, граматичних помилок.

Upper-Intermediate (B2) — необмежені можливості

Отримання роботи й успішна кар'єра в міжнародних корпораціях, вступ на обрану спеціальність до престижних закордонних вишів, адаптація й швидка інтеграція в суспільство англомовних країн при переїзді — ось які перспективи відкриваються перед людьми, які досягли рівня володіння англійською мовою В2 (Upper-Intermediate). Це саме той поворот, за яким починається захоплива дорога до кращого життя, з'являється шанс на повноцінну самореалізацію, розвиток, досягнення найзаповітнішої мрії.

Досконало опанувавши цей рівень, можна сміливо готуватися до TOEFL, IELTS з упевненістю отримання достатнього бала для сертифікації. Після завершення курсу відкривається можливість скласти іспит FCE й отримати сертифікат міжнародного зразка з підтвердженням рівня.

Англійська на рівні Upper-Intermediate — це життя без кордонів і перешкод. У будь-якій країні світу, де є англомовне населення, ви почуватиметеся вільно, впевнено й розкуто. Це сходинка, після якої можна починати опановувати рівень професійного володіння англійською С 1, 2.


Дата публікації: 22/09/2022 15:37
Дата перевидання: 29/11/2023 15:37
Автор: Надежда Яношевская
Tori Hello
Перевір свій рівень англійської на безкоштовному тестуванні

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо, як проходить навчання

Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call