Зі скільки років потрібно починати вчити дитину англійської мови?

...

Усі відповідальні батьки прагнуть дати своїй дитині все найкраще. Це стосується не тільки повсякденного необхідного забезпечення у побуті та розваг, а й освіти. У дитячому віці всі мозкові процеси протікають набагато активніше, ніж у дорослому. Відповідно, схильність до навчання зростає в рази. Саме тому дуже важливо з раннього дитячого віку займатися активним розвитком малюка. Але при цьому також важливо не перестаратися — якщо дитину завантажити надмірно, вона просто втратить інтерес і бажання вчитися в принципі.

Саме з цими суперечностями пов'язане природне питання — зі скількох років дитині краще вчити англійську? Сьогодні практикуються різні методики, адаптовані для різних вікових груп. Існують навіть такі, застосування яких розраховане на вік 6 місяців. Але перед початком використання все ж таки варто поставити запитання — чи потрібно позбавляти малюка щасливого й безтурботного дитинства? При правильному системному підході до процесу досягти хорошого результату можна без перегинання палки. Основна маса фахівців у відповіді на запитання «У скільки років потрібно починати вивчати англійську» схиляється до того, що оптимальний вік — 7 років.

З якого віку краще починати вивчати англійську мову дитині?

Сьогодні всім очевидно, що без знання іноземної мови (хоч би однієї) вижити у сучасному світі вкрай складно. Це стосується як можливості здобуття гарної освіти, працевлаштування, успішної кар'єри, так і особистих розваг. Подорожувати без знання англійської, звичайно, можна, але не дуже комфортно навіть за умови використання сучасних застосунків з паралельного перекладу усного та писемного мовлення. Якщо ви цікавитеся, зі скількох років починати вчити англійську, щоб позбутися сумнівів, варто звернутися до фізіологічних і психологічних факторів.

У 7 років дитина вже:

  • має достатні знання рідної мови;
  • може вільно спілкуватися з оточенням;
  • має достатню посидючість;
  • може досить довго концентруватися на одному виді діяльності;
  • має добре розвинену оперативну й довготривалу пам'ять.

Також варто врахувати, що в цьому віці діти вже звикають до високого рівня денної активності й значно менше втомлюються за нормального ритму життя. 7 років — це оптимальна і виправдана відповідь на питання, з якого віку можна вивчати англійську мову.

Маючи навички вільної комунікації з рідними, друзями, сторонніми, дитині набагато легше говорити іноземною мовою. Фонетичних помилок у мові буде набагато менше. Відповідно, малюка не доведеться постійно виправляти, вселяючи йому відчуття, що він не може впоратися з поставленим завданням. Це надзвичайно важливий психологічний момент. Якщо рішення щодо того, зі скількох років можна вивчати англійську мову, прийнято, батькам залишається лише знайти хорошого викладача та правильно мотивувати малюка, підтримуючи його інтерес до навчального процесу та допомагаючи.


Дата публікації: 03/08/2022 15:09
Дата перевидання: 11/04/2023 15:09
Автор: Надежда Яношевская
Tori Hello
Перевір свій рівень англійської на безкоштовному тестуванні

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо, як проходить навчання

Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call