Вчися не виходячи з дому!

Запишись ЗАРАЗ на мовні курси та навчайся з дому/офісу тощо. онлайн!

Курси TOEFL у Харкові — готуємося до навчання й роботи за кордоном 

 

Мрієте про вступ до найкращого вишу Європи або Америки, хочете отримати хорошу посаду або потрапити до програми обміну студентами чи спеціалістами? Тоді вам обов’язково потрібно буде здати тест на знання англійської TOEFL. До нього потрібно наполегливо готуватися, адже завдання будуть не з легких. Якщо ж ви мешкаєте у місті Харків або області і потребуєте допомоги в підготовці, але не маєте часу на походи по офлайн-центрах, тоді онлайн-центр Oratorica — це те, що вам потрібно. Ви також можете підготуватися до іспиту TOEFL в інших містах, таких як Одеса, Київ, Львів, Дніпро та інших.

 

Етапи екзамену TOEFL

 

Ваша англійська для здачі тесту повинна бути на достатньо високому рівні. Якщо у вас ще немає необхідного рівня, ви можете пройти базові курси англійської. Сам екзамен складається з декількох етапів:

  • читання;
  • прослуховування;
  • розмовна секція;
  • письмовий розділ.

На кожному етапі передбачено по декілька запитань. Екзамен платний. У різних країнах його вартість варіюється від 160 до 250 доларів. Насамперед потрібно розглядати це, як перспективне вкладання грошей, а не марнотратство, адже у понад 130 країнах навчальні заклади та установи розглядають кандидатури студентів та співробітників за умови надання результатів цього тесту. Кожна з установ встановлює свій прохідний бал, тому поцікавтесь умовами заздалегідь. 

 

Курси TOEFL у Харкові з центром Oratorica — ваш надійний помічник у досягненні мети 

 

Курс підготовки з англійської мови до здачі TOEFL передбачає опанування всіх необхідних навичок. У нашому центрі заняття проходять за інноваційною програмою, метою якої є максимально ефективне засвоєння знань. Курс з підготовки до складання екзамену TOEFL проходить в онлайн-форматі, а саме навчання може відбуватися в групах або індивідуально. 

Підготовка TOEFL онлайн у групах дає можливість краще розвивати навички усного спілкування, коригувати помилки, виявляти їх у роботі як своїй, так й інших учасників. Окрім того, заняття в групах дозволяють позбутися страху живого спілкування. У кожній групі займається від 4 до 8 осіб з приблизно однаковим рівнем знань. 

Онлайн-підготовка до TOEFL в індивідуальному порядку проводиться також онлайн. Серед переваг цього варіанту слід виділити можливість працювати над незрозумілою темою стільки, скільки потрібно для засвоєння. І, звичайно ж, при цьому вся увага приділятиметься лише одному студенту. 

Окрім підготовки до екзаменів TOEFL та IELTS, в нашому центрі проводиться багато інших курсів. Якщо любите вивчати щось нове, можете обрати й інші мовні заняття. Приходьте — завжди раді новим студентам. 

english
Підготовка
до TOEFL
Длительность
місяць
цена 2300 грн
english
Підготовка
до IELTS
Длительность
місяць
цена 2300 грн
english
Підготовка
до CAE
Длительность
місяць
цена 2300 грн
english
Підготовка
до ЗНО
Длительность
місяць
цена 2300 грн
Запишись на безкоштовне тестування 😜

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо,
як проходить навчання

Відгуки студентів
/
Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call